2 Kasım 2012 Cuma

Bosh İş Başvuru Formu Bursa

Bosch Grubu tüm dünyada çapında 283.500 çalışanı ile 150 ülkede temsil edilmektedir. Bölgesel ve kültürel köklerimizden güç alarak, çeşitliliği değerli bir varlığımız ve global başarımızın önkoşulu sayıyoruz. Açıklık ve hoşgörü, çalışanlarımızın her birinde yaratıcılığın, yenilikçi gücün ve girişimciliğin gelişmesini teşvik eden bir çalışma ortamı yaratmaktadır.
Bosch'ta başlangıç yapmak
İster stajyer, öğrenci, yeni mezun ya da meslek sahibi olsun - Bosch başvuru yapan tüm adaylara geniş faaliyet alanı içerisinde farklı kariyer başlangıçları yapma imkanı sağlar ve çalışan gelişimi fırsatlarını destekler.
Bosch'ta çalışmak neden özeldir?
Bosch "yaşam için teknoloji" sloganıyla insanların hayatını kolaylaştırmak, refah seviyesini ve yaşam güvenliğini arttırmak için çalışıyor. Bize hem gurur veren hem de sorumluluklarımızı artıran bu durum, yeni teknolojiler geliştimeye devam etmemizi ve böylece Bosch'un ve çalışanlarının geleceğini de garanti altına almamızı sağlıyor. Bosch grubunun bu başarısı, kadromuzun niteliklerine ve gösterdiği performansa bağlıdır. Bu yüzden çalışanlarımıza ideal kariyer desteği ve maksimum iş tatmini için gerekli koşulları sağlamaktayız. Bosch'taki bir görev bu nedenlerle son derece özeldir.
ONLİNE BAŞVURU

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder